O Mnie

O mnie

Nazywam się Wiktoria Kordus. Temat medycyny naturalnej interesował mnie od zawsze, a wypadki i kontuzje sportowe jakim ulegały osoby w moim najbliższym otoczeniu sprawiły, iż zaczęłam szukać metody na to, żeby w stosunkowo mało inwazyjny, naturalny i szybki sposób pomóc im zlikwidować całkiem lub chociaż w jakiejś części sińce, obrzęki czy stłuczenia.

Poznając wiele technik, sposobów i preparatów natrafiłam na pijawki, które nie tylko niwelowały siniaki czy opuchliznę, ale dzięki hirudozwiązkom zawartym w ich ślinie zmniejszały stany zapalne, działały przeciwbólowo i antybakteryjnie.

W niedługim czasie uzupełniłam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na kursach, zyskując jednocześnie odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności.

W chwili obecnej prowadzę praktykę na terenie Wrocławia i okolic.

Pijawki, które stosuję hodowane są w izolowanych warunkach labolatoryjnych, bez najmniejszego kontaktu z otoczeniem zewnętrznym. Posiadają certyfikat zdrowotny i używane są tylko raz, a po zabiegu utylizowane są przy pacjencie i zabezpieczane zgodnie z procedurami sanepidu.